Дома Офсајд Ги покажа бујните гради по бокс меч, па доби жестока казна 🎥

Ги покажа бујните гради по бокс меч, па доби жестока казна 🎥

Даниела Хемсли од Америка ќе биде казнета поради покажувањето на градите по победата во бокс мечот.

Ѕвездата на сајтот за возрасни „Онлифенс“ е суспендирана од боксерската федерација. Нејзниот потег се допадна на фановите, посебно на машката популација, но луѓето кои раководат со светскиот бокс сметаат дека такви работи не смеат да се случуваат.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


„Се извинуваме на сите кои беа вознемирени во текот на емитувањето“, објави организацијата во своето соопштение.

Минатиот викенд Хемсли победи против Александар Данијелка од Полска, а после триумфот го соблече горниот дел и ги покажа градите пред камерата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Хрватската одбојкарка Барбара Дапиќ важи за една од најубавите спортистки во регионот и не…