Дома Актуелно Во живо ВО ЖИВО: Црвена Звезда – ЦСКА Москва

ВО ЖИВО: Црвена Звезда – ЦСКА Москва

0

Денес започнува нокаут фазата во најмасовното европско натпреварување Лига Европа, а првиот натпревар се игра во Белград каде Црвена Звезда ја пречекува ЦСКА Москва.

Натпреварот помеѓу Црвена Звезда – ЦСКА Москва може да го следете во ЖИВО

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Во живо

Проверете

ВО ЖИВО: Антиќ и Звезда против Фенербахче

Вечерва со почеток од 19:00 часот во рамките од Евролигата Перо Антиќ со Црвена Звезда ќе …