Дома Актуелно Во живо Во ЖИВО: Словачка – Македонија!

Во ЖИВО: Словачка – Македонија!


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Денес со почеток во 15:00 часот Македонската фудбалска репрезентација до 17 години го игра натпреварот од второто коло во квалификациите за Европското првенство, а наш противник е Словачка која на стартот ја совлада Молдавија со 2:0. Следете го натпреварот во ЖИВО…


Преносот e превземен од tv.ffm.mk.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

Футсал: Македонија против Италија – линк за гледање во живо!

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Македонската фустал…