Дома Актуелно Во живо ВО ЖИВО: Сенегал – Колумбија

ВО ЖИВО: Сенегал – Колумбија

Репрезентациите на Сенегал и Колумбија денес во директен дуел во Самара ќе одлучуваат за тоа кој ќе патува во осминафиналето на Мундијалот.

Натпреварот можете да го гледате во живо на видеото подолу.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

Нов обложувачки скандал: Пакета обвинет дека намерно добивал картони

Фудбалската асоцијација на Англија го обвини играчот од средниот ред на Вест Хем, Лукас Па…