Дома Актуелно Во живо ВО ЖИВО: Партизан – Црвена Звезда

ВО ЖИВО: Партизан – Црвена Звезда

0

Вечерва со почеток од 19:00 часот во Србија се игра 158-то вечно дерби помеѓу Партизан и Црвена Звезда: Следете го овој натпревар ВО ЖИВО!

 

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

Модриќ поради Реал Мадрид одбил друг европски гигант!

Лука Модриќ пред шест ипо година пристигна во Реал Мадрид, а сега е откриено дека „кралеви…