Дома Актуелно Во живо ВО ЖИВО: Аргентина – Хрватска

ВО ЖИВО: Аргентина – Хрватска

0

Вечерва во Нижни Новгород се игра големото дерби од Групата Д на Мундијалот помеѓу Хрватска и Аргентина.

Натпреварот следете го во живо на видеото подолу!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

ФОТО: „Aдидас“ дизајнираше нови копачки за Меси, ќе ги промовира во дербито

Следи репрезентативната пауза, а Лионел Меси повторно ќе има мал одмор со оглед на тоа што…