Дома Видео Вознемирувачко видео: Се обиде да му ги извади очите!

Вознемирувачко видео: Се обиде да му ги извади очите!


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Реал Мадрид без поголеми потешкотии славеше против Атлетико на „Винсенте Калдерон“ со хет-трикот на Кристиано Роналдо.

Иако судијата покажа дури шест жолти картони, највалканиот потег помина неказнето. Имено, во 73-та минута Хуанфран во еден дуел му ги заби прстите во очи на Герет Бејл.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Вакво нешто не сме виделе досега: Згодна танчерка забавуваше гости на натпреварот Мајорка – Барселона 🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Клубовите во ВИП ложи…