Дома Видео (Видео) Јармоленко не е единствен: Погледнете ја бомбата на Тосун!

(Видео) Јармоленко не е единствен: Погледнете ја бомбата на Тосун!

0

Во натпреварот помеѓу Порто и Бешикаш, фудбалерот на гостинската екипа Ценк Тосун испрати вистинска бомба од околу дваесетина метри која заврши во мрежата на Португалците.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Нејмар погодуваше, но и „кроеше“ мрежички

Фудблаерот на Селтик Џејмс Форест лошо помина во еден од дуелите со најскапиот фудбалер во…