Дома Луд Спорт Видео: Роналдо седи во џакузи и ја чека Георгина!

Видео: Роналдо седи во џакузи и ја чека Георгина!

1

Фудбалската суперѕвезда Кристиано Роналдо објави на Инстраграм стори многу необично видео.

Додека седеше во џакузи, Роналдо одлучи да го сними влегувањето на својата вереница Георгина во делот на куќата каде што се наоѓа базенот, па тоа го објави на Инстаграм.

Иако на снимката не се гледа ништо посебно, освен згодното тело на неговата девоја, сепак Роналдо одлучи да го објави на Инстаграм, а многумина мислат дека тоа го направил по грешка.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Видовме се: Продолженија, исклучување, супер гол на крајот шампион е – Ривер! (ВИДЕО)

Денес после неколку одложувања конечно се одигра долгоочекуваниот реванш во „Суперкласико“…