Дома Луд Спорт Видео: Полицаец на должност предводник на навивачката група – Погледнете!

Видео: Полицаец на должност предводник на навивачката група – Погледнете!

0

Англичаните се познати како нација која навистина го сака фудбалот, а последното видео кое ни пристигнува од оваа земја зборува за тоа. Погледнете како еден полицаец кој беше на должност го водеше навивањето на навивачите на Лидс…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Луд Спорт

Проверете

ФОТО: Во Мексико украден пехарот од Лигата на Европа

Пехарот од Лигата на Европа се наоѓа на светска турнеја пред финалниот натпревар во ова на…