Дома Луд Спорт Видео: Полицаец на должност предводник на навивачката група – Погледнете!

Видео: Полицаец на должност предводник на навивачката група – Погледнете!

0

Англичаните се познати како нација која навистина го сака фудбалот, а последното видео кое ни пристигнува од оваа земја зборува за тоа. Погледнете како еден полицаец кој беше на должност го водеше навивањето на навивачите на Лидс…

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Кејн е мајстор и во „Фортнајт“, на предизвикот од Деле Али одговори – хируршки прецизно! (ВИДЕО)

Капитенот на англиската фудбалска репрезентација и прв стрелец на Тотенхем Хари Кејн е гол…