Дома Видео Видео: Непознат маж влезе на теренот за време на натпреварот Гранада – Јунајтед

Видео: Непознат маж влезе на теренот за време на натпреварот Гранада – Јунајтед

Гранада и Манчестер Јунајтед моментално го играат натпреварот од четвртфиналето во Лига Европа.

Натпреварот во Гранада беше прикинат во шестата минута поради една неверојатна сцена.

Имено, непознато машко лице влезе на теренот и ги изненади сите на стадионот.

Полицијата брзо реагираше и го изнесе од теренот, а тој веќе е сензација на социјалните мрежи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Ќе биде интересно во Дортмунд: Белингам со убав гол брзо ја анулира предноста на Сити! 🎥

Борусија Дортмунд преку младиот Белингам брзо ја анулира предноста на Манчестер Сити. Бели…