Дома Видео Видео: Невидена срамота – нема да верувате што промаши „мајсторов“

Видео: Невидена срамота – нема да верувате што промаши „мајсторов“


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Неверојатно промашување беше видено во последното коло од Лига Европа на натпеварот помеѓу ПАОК и Либерец.

Играчот на ПАОК, Фернандо Варела на самиот почеток имаше неверојатна шанса да постигне гол. Во еден момент остана сам на втора статива и од едно метро ја испрати топката преку голот.

За негова среќа ПАОК победи на овој натпревар со 2:0.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Хит видео: Британски комичар го имитираше Ѓоковиќ – ќе бидам најдобар во галаксијата! 🎥

Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓ Џош Бери е познат британски комичар …