Дома Луд Спорт Видео: Навивач физички го нападна Нејмар!

Видео: Навивач физички го нападна Нејмар!


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Ѕвездата на Барселона и бразилската репрезентација, Нејмар физички беше нападнат од еден навивач откако пристигна во Перу каде ќе игра квалификациски меч против домашната селекција.

Иако се чини дека навивачот сакал само да го прегрне фудбалерот, обезбедувањето реагираше и и го предаде на полицијата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Кејн го прослави хет-трикот на Октоберфест со пиво🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Aнглискиот голгетер,&…