Дома Видео Видео: Мурињо со овој гест ги воодушеви сите!

Видео: Мурињо со овој гест ги воодушеви сите!


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Жозе Мурињо иако важи за арогантна личност, тој понекогаш знае да ја покаже и својата светла страна, така беше и синоќа на дуелот од Лига Европа.

Имено, пред почетокот на мечот, Мурињо клекнат на колена им се потпишуваше на копачките на децата кои на теренот требаше да излезат заедно со фудбалерите.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Српски навивачи направија шоу во Мајами во поради Јокиќ 🎥

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Ко…