Дома Видео Видео: Лудо коментаторско шоу!

Видео: Лудо коментаторско шоу!


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Синоќа на програмата беше миланското дерби кое донесе многу возбудувања, а Интер се спаси од пораз во последните секунди од натпреварот.

Познато е дека во Италија многу емотивно се доживуваат натпреварит, а доказ за тоа е познатиот коментатор Тициано Крудели, кој е голем фан на Милан и кој синиќа за неколу минути помина од рајот во пеколот. Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Српски навивачи направија шоу во Мајами во поради Јокиќ 🎥

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Ко…