Дома Видео Видео: Лудо коментаторско шоу!

Видео: Лудо коментаторско шоу!

Синоќа на програмата беше миланското дерби кое донесе многу возбудувања, а Интер се спаси од пораз во последните секунди од натпреварот.

Познато е дека во Италија многу емотивно се доживуваат натпреварит, а доказ за тоа е познатиот коментатор Тициано Крудели, кој е голем фан на Милан и кој синиќа за неколу минути помина од рајот во пеколот. Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Албанците и Хрватите заеднички навиваа против Србите🎥

Хрватска и Албанија за прв пат во својата историја играат натпревар на Европско првенство …