Дома Луд Спорт Видео: Атрактивна девојка гола втрча на терен и направи шоу!

Видео: Атрактивна девојка гола втрча на терен и направи шоу!

0

Во третата холандска лига се случи интересен „инцидент“ кој веднаш го обиколи целиот свет.

Една навивачка потполно гола втрча на терен и непречена од обезбедувањето направи вистинско шоу.

Иако навивачите на мечот видоа дури осум гола, сепак главна атракција беше атрактивната плавуша која трчаше гола по тревникот.

Во еден момент му пријде на гостинскиот фудбалер Џоел Тилем, кој само ги крена рацете и се повлече.


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Играчот на Рапид бара манекенка за дружење, но само на два дена!

Фудбалерите на Рапид Виена утре му гостуваат на Интер во рамките на 1/16-финалето од Лига …