Дома Офсајд Ванда во „жешко“ издание, објави видео без градник 🎥

Ванда во „жешко“ издание, објави видео без градник 🎥

Агентката и партнерка на Мауро Икарди секогаш пронаоѓа начин да биде во центарот на вниманието, ако тоа не е со ситуација околу иднината на Аргентинецот, е со „жешки“ фотографии и видеа на социјалните мрежи.

Сега, атрактивната Ванда за своите фанови објави видео на кое е без градник, па повторно ја разбуди машката фантазија.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ќерката на Луис Енрике го остави Феран Торес, па си „фати“ негов соиграч

Сирa Мартинез е светска шампионка во јавање на младинско ниво, има 23 години и е фасцинира…