Дома Луд Спорт Ваков брутален нокаут немате видено🎥

Ваков брутален нокаут немате видено🎥


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим!↓↓↓Италијанскиот боксер Салваторе Каваларо го изведе еден од најбруталните нокаути некогаш видено во босот.

Тој на брутален начин го нокаутираше Мохамед Мдаом, на четири секунди до крајот на првата рунда со десно кроше.

Колку е брутален овај нокаут доволно говори реакцијата на публиката, а лекарите веднаш дојдоа во рингот да му пружат помош на Мохамед.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Германските навивачи направија хаос во Неапол 🎥

Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим!↓↓↓ Вечерва Наполи го пречекува …