Дома Фудбал Светско првенство во фудбал Бразилските фудбалери со танцување се појавија на стадионот пред натпреварот со Србија 🎥

Бразилските фудбалери со танцување се појавија на стадионот пред натпреварот со Србија 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Бразил е фаворит во вечерашниот натпревар против Србија и расположението во селекцијата на Тите е на високо ниво.

„Кариоките“ познати по својата самба, па така со танцување се појавија на стадионот во Лусаил.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Светско првенство во фудбал

Проверете

Роналдо продолжува да руши рекорди🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Екипата на Ал Наср со…