Дома Видео Балкански фудбал: Во ВИП ложата се степаа управите на двата клуба 🎥

Балкански фудбал: Во ВИП ложата се степаа управите на двата клуба 🎥

Црногорскиот фудбал не е на некое завидно ниво, а доказ за тоа е и последната сцена од натпреварот помеѓу Арсенал и Морнар од оваа земја.

Имено, на оваа средба дојде до тепачка на луѓето во клубовите кои беа сместени во ВИП ложата.


Германија гази и најавува битка за титула! ↓↓↓


Натпреварот беше доигран, а Морнар успеа да слави победа од 1:2. Сепак, резултатот за жал од овој натпревар е нешто кое падна во втор план.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Во Реал Мадрид немаат дилеми кој ќе биде капитен по Начо

Шпанскиот фудбалер Начо Фернандез вчера прифатил двегодишна соработка од Ал Кадсија и таму…