Дома Офсајд NFL ја тресе скандал – старлетата тврди: „Ја задржав снимката за да мастурбирам“

NFL ја тресе скандал – старлетата тврди: „Ја задржав снимката за да мастурбирам“

Старлетата Елизабет Руиз, која наводно барала 2,5 милиони долари за да не ја објави секс снимката со познат играч од американската фудбалска лига, од судот доби три дена за да ги предаде сите експлицитни снимки со играчот на Бронкос кои ги поседува.

A photo posted by Ely (@elizabethruizxo) on


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


Вон Милер, ѕвездата на Бронкос од NFL, ја тужиеше старлетата Елизабет Руиз поради уцена, а судот донесе пресуда во негова корист. Таа, пак, тврди дека снимката не ја задржала поради уцена, туку за да може да мастурбира на неа, пренесува Westword.

A photo posted by Ely (@elizabethruizxo) on

Со ѕвездата од американскиот фудбал Руиз се сплеткала минатото лето во Мексико, а тој бил свесен дека постои таква снимка со него, па пратил порака до Елизабет да ја избрише, на што таа одбила да се согласи. Два месеци подоцна таа наводно му се заканила со уцена, а тој ја „почести“ со тужба.

A photo posted by Ely (@elizabethruizxo) on

Вон Милер неодамна потпиша шестгодишен договор со Бронкос тежок 114,5 милиони долари, а секс скандалот на големо одекна во американските медиуми.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Манчестер Јунајтед ја купува ѕвездата од Будеслигата

Фудбалерот на Штутгарт, Серу Гираси е најпријатно изнеадување сезона во германската Бундес…