Дома Фудбал Лига на шампиони Ќе има реакции! Погледнете каков црвен картон доби Аталанта против Реал Мадрид 🎥

Ќе има реакции! Погледнете каков црвен картон доби Аталанта против Реал Мадрид 🎥

Атланта во 18. минута против Реал Мадрид остана со играч помалку.

Тимот од Бергамо сега е пред тешка мисија, Фраулер беше исклучен после еден дуел со Менди. Меѓутоа ова ќе биде црвен картон по кој сигурно ќе има реакции во јавноста.

Беше ли ова претстрого?

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Тихомир Костадинов асистент во важната победа на Ружомберок 🎥

Репрезентативецот на Македонија Тихомир Костадионов денес беше асистент во победата на Руж…