Дома Фудбал Лига на шампиони Ќе биде интересно во Дортмунд: Белингам со убав гол брзо ја анулира предноста на Сити! 🎥

Ќе биде интересно во Дортмунд: Белингам со убав гол брзо ја анулира предноста на Сити! 🎥

Борусија Дортмунд преку младиот Белингам брзо ја анулира предноста на Манчестер Сити.

Белингам по 15 минути игра успеа ја погоди мрежата на „граѓаните“ за 1:0.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Јувентус започна преговори со Гатузо

Јувентус веќе ја започна потрагата по нов тренер за следната сезона, пренесуваат италијанс…