Дома Офсајд Хакерите го направија своето: Линдзи Вон покажа буквално СЕ!

Хакерите го направија своето: Линдзи Вон покажа буквално СЕ!

Последни во низата познати ѕвезди кои беа мети на хакерите се светски познатата скијачка Линдзи Вон и нејзиното поранешно момче, голферот Тајгер Вудс.

Во јавноста излегоа фотографии на кои Вон, покажува буквално се, а истите биле наменти за Вудс кој исто така и возвраќал на фотографиите.

Овие фотографии хакерите успеаа да ги извлечат од компјутерот и телфонот на Вон и не пропуштија да се пофалат во јавноста. Поради сето ова Вон и Вудс се заканија со тужба кон страницата која ги објави овие фотграфии.

 18+ Останатите фотографии од познатата скијачка и голферот можете да ги видите TУКА

 

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Aтрактивна боксерка во долна облека направи шоу на мерењето пред борбата 🎥

Ебени Бриџис е позната како најпровокативна боксерка, а сега повторно направи шоу. Бриџис …