Дома Офсајд Фото: Ќерката на фудбалската легенда е секс бомба

Фото: Ќерката на фудбалската легенда е секс бомба

Јавноста ја знае како старлета која обожава да позира разголена, посебно кога знае дека е на мета на папараците прави опасно секси пози, а таквите „случајни“ пози сака и да ги споделува на социјалните мрежи. Сепак, 30-годишната Англичанка наследила и многу карактеристики од нејзиниот татко, легендарниот фудбалер Пол Гаскоњ.


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓1-12-bjanka-gaskonj1

Не, убавината во никој случај не е една од нив. Бјанка Гаскоњ неодамна го покажа своето тело на грчките плажи, а фотките без задршка ги сподели со своите фанови на социјалните мрежи.

1-12-bjanka-gaskonj2

1-12-bjanka-gaskonj3

Инаку, таа е успешна и во светот на бизнисот како менаџерка и сопственичка на еден од најпопуларните стриптиз клубови во Лондон.

1-12-bjanka-gaskonj4

1-12-bjanka-gaskonj5

1-12-bjanka-gaskonj6

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ултра добар бонус пакет за добредојде: 400 евра и 100 бесплатни спинови во Mozzart!

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Добро познато е …