Дома Офсајд Фото: Огромните гради не ја спречија да дебитира во UFC!

Фото: Огромните гради не ја спречија да дебитира во UFC!

Американската фитнес инструкторка, Линдси Пелас минатиот викенд во Лас Вегас дебитираше во UFC како октагон девојка.

Пелас секако привлече големо внимание на себе, особено поради огромните гради и атрактивниот изглед.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Таа е многу активна на социјалните мрежи, осовено на Инстаграм каде објавува провокативни фотки, кои и носат голем број на обожаватели.

Last night. @ufc

A photo posted by lindsey (@lindseypelas) on

?? @passmorepics

A photo posted by lindsey (@lindseypelas) on

Anoche ? glam @elizabethsuj

A photo posted by lindsey (@lindseypelas) on

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

„Ова е најлошата сезона во кариерата на Ѓоковиќ“

На Новак Ѓоковиќ не му оди баш најдобро оваа сезона и загрижува фактот што не влезе во нит…