Дома Офсајд Фото: Оваа убавица ќе го бодри Јувентус во Рим!

Фото: Оваа убавица ќе го бодри Јувентус во Рим!

0

Јувентус и Лацио вечерва го играат финалето од италијанскиот Куп, а „бјанконерите“ ќе се обидат да го освојат првиот трофеј од посакуваните три.

Јувентус е во „предност“ бидејќи на трибините ќе ја има својата „муза“, атрактивната Валентина која секогаш им носи среќа на „бјанконерите“.

Валентина е ќерка на тренерот Алегри, а стана миленичка на навивачите на Јувентус не само поради страстите со кои таа ги следи мечевите, туку и поради убавината и сексапилните фотографии кои редовно таа ги споделува на социјалните мрежи.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Репрезентативец на Колумбија ја заведуваше сопругата на соиграчот, па не помина добро

Колумбискиот репрезентативец и член на Атлетико Жуниор, Тео Гутиерез се обиде да ја заведе…