Дома Офсајд Фото: Оваа убавица на „ѓаволски“ начин прослави пласман во финале!

Фото: Оваа убавица на „ѓаволски“ начин прослави пласман во финале!

0

Фудбалерите на Манчестер Јунајтед обезбедија пласман во финалето на Лига Европа, после драматичниот натпревар против Селта на „Олд Трафорд“.

Логично, радоста меѓу фановите на „црвените ѓаволи“ беше огромна, а така беше и кај една популарна навивачка на Јунајтед на Инстагам.

Таа често објавува секси фотографии во дресот на Јунајтед, така што на себе има само долен веш или истакнато деколте, а овој пат потполно се разголе за пласманот во финале.

🤦🏽♀️

A post shared by KATRINA MARIA 🇫🇴 (@katrina.maria) on

👙

A post shared by KATRINA MARIA 🇫🇴 (@katrina.maria) on

GGMU ❤️

A post shared by KATRINA MARIA 🇫🇴 (@katrina.maria) on

😇😇

A post shared by KATRINA MARIA 🇫🇴 (@katrina.maria) on

#united

A post shared by KATRINA MARIA 🇫🇴 (@katrina.maria) on

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Репрезентативец на Колумбија ја заведуваше сопругата на соиграчот, па не помина добро

Колумбискиот репрезентативец и член на Атлетико Жуниор, Тео Гутиерез се обиде да ја заведе…