Дома Офсајд ФОТОГАЛЕРИЈА: Која е девојката која го прекина финалето?

ФОТОГАЛЕРИЈА: Која е девојката која го прекина финалето?

0

На средината од првото полувреме во финалето во Мадрид се случи голем скандал.

Девојка во костим за капење влета на теренот и го прекина најважниот натпревар во годината. Станува збор за Русинката Кинси Волански, инаку девојка на комичарот и јутјуберот Витали Здорвецког.

Таа во минијатурниот костим за капење имаше натпис кој е реклама за еден по*но сајт. Со што Кинси располага погледнете на нејзиниот Инстаграм.

View this post on Instagram

Did I distract #8 a little too much?

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

View this post on Instagram

You guys voted soooo the long hair is back 👩

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Меси каков што не сте виделе: Во преполн ноќен клуб ја фати за задникот

Лионел Меси ова лето имаше нешто подолг одмор. Аргентинецот пред неколку дена се врати во …