Дома Видео Фиорентина го претставуваше, а тој „зјапаше“ во градите на новинарката 🎥

Фиорентина го претставуваше, а тој „зјапаше“ во градите на новинарката 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Кон крајот на минатиот месец Артур Кабрал пристигна во Фиорентина како замена за Душан Влаховиќ кој се пресели во редовите на Јувентус.

Иако претставувањето се случи пред дваесетина дена на социјалните мрежи сега започна да се шири видео на кое тој очигледно гледа во градите на портапролката на неговиот клуб. Во прашање е атрактивната новинарка Росела Патриља кој е дел од медиумскиот тим на „виолетовите“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Вакво нешто не сме виделе досега: Згодна танчерка забавуваше гости на натпреварот Мајорка – Барселона 🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Клубовите во ВИП ложи…