Дома Видео Урнебесно и слатко: Ова мало девојче го знае целиот тим на Јунајтед и песната за Ибра! (ВИДЕО)

Урнебесно и слатко: Ова мало девојче го знае целиот тим на Јунајтед и песната за Ибра! (ВИДЕО)

0

Малото и слатко девојче Нија Роуз стана апсолутен хит на социјалните мрежи откако ги именуваше фудбалерите на Манчестер Јунајтед, ги погоди нивните броеви на дресовите, но и ја испеа песната за Златан Ибрахимови. Погледнете за што санува збор…

Young United Fan Lists Whole Squad

Nyah Rose Lee has gone viral after naming the Manchester United team and singing the Zlatan Ibrahimovic song. The beautiful game! ❤️📹 TW: jimbolee12

Posted by SPORTbible on Montag, 2. Oktober 2017

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Видео: ОТКРИЕНО – Еден од Хрватските хулигани во дербито е познат ММА борец!

Дамир Товариќ бил еден од хрватските хулигани кои учествуваа во нападот на Гробарите. 156 …