Дома Видео Урнебесно видео на Ибрахимовиќ и најпознатиот тиктокер

Урнебесно видео на Ибрахимовиќ и најпознатиот тиктокер

Најследниот тиктокер на светот Каби Ламе доби прилика да го запознае Златан Ибрахимовиќ.

Напаѓачот на Милан кој се опоравува од повредата во Италија се сретна со мега популарниот тиктокер. Златан потоа на својот тик-ток објави снимка со Каби кој и самиот ја сподели снимката.

Во новата снимка Ламе се појавува испровоциран од страна на друг возач, па на помош пристигнува Ибрахимовиќ.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Слалом каков што ретко се гледа: Играч на АЕК издрибла четворица играчи на Партизан и мајсторски погоди 🎥

AEK Ларнака на Иван Тричковски вчера одигра 2:2 против Партизан, а тоа беше доволно кипарс…