Дома Офсајд Убавата спортистка со секси фотка ги поздрави фановите!

Убавата спортистка со секси фотка ги поздрави фановите!


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? ↓↓↓Линдзи Вон оваа сезона нема среќа. После скршеницата на ногата следеше прелом на раката па паузира веќе подолго време.

Неодамна успешно ја оперираше раката па сега се рехаблитира во својот дом. Дека сеуште е една од најатрактивните спортистки на светот докажа со новата фотка која ја објави на Инстаграм.

Вон можеби е надвор од скијачките терени, но никогаш нема да излезе од мода.

02-12von2

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Го освои Вимблдон, а сега продава еротски снимки и фотографии 🎥

Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? ↓↓↓ Руската убав…