Дома Тикет на денот Тикет на денот (недела, 24.01.2021)

Тикет на денот (недела, 24.01.2021)

Идеална понуда за денешниот ден. Се што треба да се направи е да се изберат вистинските натпревари, а ние ќе ви помогнеме во тоа.

Јувентус – Болоња – 1/1 @ 2.05 во 1xBet

Јувентус е во многу лоша позиција особено кога станува збор за Серија А. Заостануваат цели 10 бода зад Милан, а искрено не сме навикнати во овој дел од годината, Јувентус да го гледаме на долните позиции. Болоња од друга страна во последното коло стави крај на лошата серија, но тешко дека ќе успее да направи нешто на овој натпревар. Јувентус мора да започне со игра и предлагаме 1/1 со квота 2.05 во 1xBet.

Хофенхајм – Келн – 1&T12+ @ 2.35 во Bet365

Хофенхајм после три кола каде што не успеа да победи, во последниот натпревар запиша убедлива победа над тимот на Херта и тоа во Берлин, па сметаме дека започнаа една добра серија на резултати која ќе потрае. Што се однесува до Келн, овој тим нема навистина со што да се пофали оваа сезона и ако успеат да обезбедат опстанок би биле комплетно задоволни. Без многу дилеми предлагаме 1&T12+ со квота 2.35 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365 ОБЛОЖУВАЛНИЦА: 4.82

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (четврток, 25.02.2021)

Реванш натпреварите од 1/16 финалето на Лига Европа ќе бидат во центарот на вниманието ово…