Дома Офсајд Тениските топчиња ги замени со малку поголеми „топки“

Тениските топчиња ги замени со малку поголеми „топки“


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Чешкиот тенисер Томаш Бердих беше прва замена за завршниот Мастерс во Лондон, но одлучи да им се заблагодари на организаторите за тоа и да му ја „намачка“ на Малдивите.

Како причина за отсуството тој ја наведе повредата и лекарската препорака дека мора да се одмора.

„Лекарите ми рекоа дека треба да направам пауза од две недели, па потоа ќе видиме што ќе биде со мене и како ќе продолжам понатаму“, изјави тенисерот кој во Лондон беше замена за Гофан. После одлуката тој се упати на фантастичните плажи од Малдивите во друштво на својата поубава половина, Естер Саторове.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

„Моли се да не сум трудна“ – порноактерка ја нападна НБА ѕвездата!

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Ко…