Дома Трансфер зона Твитер го „ИЗДАДЕ“ Санчез, дали на повидок е нов голем трансфер!?

Твитер го „ИЗДАДЕ“ Санчез, дали на повидок е нов голем трансфер!?

1
sanh;ez

Алексис Санчез денес го „запали“ трансфер пазарот со една објава на неговиот Твтиер профил.

Причината за големата прашина која се крена во јавноста не е содржината на твитот, туку локацијата од местото од каде што е објавен истиот. Погодувате, во прашање е Париз!

Чиленаецот набрзо ја избриша објавата, но сепак не успеа да се сокрие од медиумите.

Дали наскоро ПСЖ ќе доведе уште една ѕвезда на европскиот фудбал?

 

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Трансфер зона

Проверете

Беше најталентиран во Европа, а сега НЕ го сака ниту последниот тим во Премиер лигата

Ова навистина беше неочекувано… Шампионот на Европа со Португалија, беше прогласен з…