Дома Офсајд Таа е најсексапилната навивачка на Манчестер Сити

Таа е најсексапилната навивачка на Манчестер Сити

Пред неколку дена Манчестер Сити, после пет порази, ја растури Барселона, што меѓу нивните навивачи предизвика еуфорија, а посебно среќна меѓу нив беше и нивната најжешка, најпосветена и најсексапилна навивачка, моделот Холи Пирс.

cvj-b8cwcaqpfip cvj-cgiwcae39zw


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Машкиот род уште повеќе ја засака оваа бујна убавица откако се сликаше гола за многу машки списанија, а разголени фотки споделува и самата на своите социјални профили.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Вардар емотивно се прости од Дарко Глишиќ: Поим за љубов, лојалност и посветеност!

Вардар вчера играше бараж за опстанок во ПМФЛ против Детонит, а овој натпревар беше послед…