Дома Офсајд Таа е најсексапилната навивачка на Манчестер Сити

Таа е најсексапилната навивачка на Манчестер Сити


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Пред неколку дена Манчестер Сити, после пет порази, ја растури Барселона, што меѓу нивните навивачи предизвика еуфорија, а посебно среќна меѓу нив беше и нивната најжешка, најпосветена и најсексапилна навивачка, моделот Холи Пирс.

cvj-b8cwcaqpfip cvj-cgiwcae39zw

Машкиот род уште повеќе ја засака оваа бујна убавица откако се сликаше гола за многу машки списанија, а разголени фотки споделува и самата на своите социјални профили.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

„Моли се да не сум трудна“ – порноактерка ја нападна НБА ѕвездата!

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Ко…