Дома Офсајд Супер згодната Георгина со нова фотографија ја разбуди машката фантазија (ФОТО)

Супер згодната Георгина со нова фотографија ја разбуди машката фантазија (ФОТО)

0

Вереницата на Кристиано Роналдо, Георгина Родригез ги „размрда“ друштвените мрежи со нова фотографија.

Роналдо неодамна ја запроси шпанската манекенка Георгина Родригез (24) која кажа „да“. Таа пред една година се породи и на свет ја донесе нивната ќерка која беше четврто дете на Роналдо.

Нема сомневање дека убавата Георгина брзо се врати во топ форма и со нова фотографија ја друштвените мрежи ја разбуди машката фантазија.

 

View this post on Instagram

 

Pepe os desea un feliz día 💙 @aloyoga 🌍

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер откриваат детали од брачниот живот!

Моментално еден од најславните брачни парови од светот на спортот, бившата тенисерка Ана И…