Дома Офсајд Српските медиуми: Заврши љубовта помеѓу Николов и Зорана

Српските медиуми: Заврши љубовта помеѓу Николов и Зорана

Во српските медиуми многу се пишуваше за врската помеѓу нашиот репрезентативец Бобан Николов и српската блогерка Зорана Јовановиќ. Сега во Србија се пишува дека оваа љубовна романса завршила.,

Според информациите на српските медиуми Зорана на своите пријатели им соопштила дека повеќе не е во врска со Николов.

Зорана потврдила дека нема сериозен контакт со нашиот фудбалер од поодамна, но дека се уште добива пораки, меѓутоа како што кажува нема намера повторно да му се врати.

Како и да е она што сега најважно за нас и за Николов е Европското првенство, очекуваме Бобан како и секогаш до сега да биде 100% сконцентриран на настапите на теренот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Некогаш важеше за најпозната жена на фудбалерите, а еве како изгледа денес 📸

По две години со Роналдо, со кого беше верена, Сузана Вернер е во брак со Жулио Цезар. Таа…