Дома Фудбал Репрезентации Србија пред пораз: Мајсторија на Ричарлисон!

Србија пред пораз: Мајсторија на Ричарлисон!

Бразил е пред победа откако Ричарлисон постигна и втор гол против Србија.


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Вториот гол на фудбалерот на Тотенхем беше мала мајсторија. Бразилецот ја прими топката по нафрлувањето и со едни полуножички ја смести топката во мрежата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Репрезентации

Проверете

Сеир на денот: Тотенхем му честиташе полуфинале на Ришарлисон

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Хрватска се плас…