Дома Офсајд Скапоцениот Украинец на Челзи во проблем: Сакал да заведе атрактивна Русинка! 📸

Скапоцениот Украинец на Челзи во проблем: Сакал да заведе атрактивна Русинка! 📸

Украинскиот фудбалер и играч на Челзи, Михаило Мудрик се нajde во проблем поради неговиот приватен живот. Тој на Инстаграм да се обидел да го добие вниманието атрактивната Руска манекенка, а тоа му направи проблем во неговата земја поради ситуацијата помеѓу овие две земји.,

Мудрик се обидел да ја заведе руската манекенка Виолета Грачева, која на Инстаграм е регистрирана како „Виолета Берт“, а која летово излезе од долгата врска со фудбалерот Матијас Нормал.


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Виолета Берт е девојка која е позната на Инстаграм, каде има преку 600.000 следбеници, и каде практично на секој чекор ги привлекува машките воздишки поради нејзиниот заносен изглед кој никого не остава рамнодушен.

Токму на такви фотографии Мудрик започнал да остава коментари, а откако сфатил што направил и дека може да си направи проблеми ги избришал коментарите, сепак тие останале доволно долго за фановите да ги забележат и да започнат критиките кон него.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Хрватската одбојкарка Барбара Дапиќ важи за една од најубавите спортистки во регионот и не…