Дома Офсајд Се појави видео снимка од оргиите на Мексиканците со 30 ескорт дами!

Се појави видео снимка од оргиите на Мексиканците со 30 ескорт дами!

0

Дефинитивно доказ на кој не можат ништо да кажат!

Голем секс-скандал ја погоди репрезентацијата на Мексико на само неколку дена пред да отпатуваат за Русија.

Како што веќе пишувавме Мексиканците после победата над Шкотска во пријателскиот натпревар организирале луда журка со многу алкохол и 30 ескорт дами.

Ако тогаш фудбалерите можеа да негираат сега „нема каде да бегаат“ – на интернет се појави видео од базенот на кое јасно се гледа што се случувало…


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Трудот во првото полувреме лесно го прокоцкавме, Шпанија однесе победа со +11

Репрезентацијата на Македонија денес го одигра четвртиот натпревар на Светското првенство …