Дома Офсајд Секси најава за Мундијaлот: Руски спортски новинарки се соблекоа за Плејбој!

Секси најава за Мундијaлот: Руски спортски новинарки се соблекоа за Плејбој!

0

Четири руски спортски новинарки одлучија да се соблечат за „Плејбој“ како најава за Светското првенство.

Станува збор за четири добро познати новинарки кои работат во спортскиот канал „Меч ТВ“ .

Наталија Кларк, Софија Тартакова, Марија Макарова и Марија Бас се новинарките кои минаа осум часа на фотосесијата за најпопуларното машко списание Плејбој.


Следете го Sportski.mk и на


Инаку ова мундијалско издание на руската едиција на Плејбој треба да излезе во јуни, како жешка најава на претстојниот Мундијал во Русија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Не вреди само Савиќ повеќе од „стотка“: Неговата девојка го покажа жешкото тело на скапоцена јахта (фото)

Сергеј Милинковиќ Савиќ во овој момент е еден од најбараните фудбалери во светот. Србинот …