Дома Офсајд Секси најава за Мундијaлот: Руски спортски новинарки се соблекоа за Плејбој!

Секси најава за Мундијaлот: Руски спортски новинарки се соблекоа за Плејбој!

0

Четири руски спортски новинарки одлучија да се соблечат за „Плејбој“ како најава за Светското првенство.

Станува збор за четири добро познати новинарки кои работат во спортскиот канал „Меч ТВ“ .

Наталија Кларк, Софија Тартакова, Марија Макарова и Марија Бас се новинарките кои минаа осум часа на фотосесијата за најпопуларното машко списание Плејбој.

Инаку ова мундијалско издание на руската едиција на Плејбој треба да излезе во јуни, како жешка најава на претстојниот Мундијал во Русија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Фото: Жешката поддршка на домаќинот на Мундијалот – која од која по атрактивна!

Мундијалот во Русија е се поблиску! На ова Светскот првенство домаќинот можеби не е еден о…