Дома Фудбал Италија Сакаше ли Ибрахимовиќ нешто да каже со неговата последна објава? (ФОТО)

Сакаше ли Ибрахимовиќ нешто да каже со неговата последна објава? (ФОТО)

Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ предизвика големо внимание со денешната објава на друштвените мрежи.

Ибрахимовиќ кој неодамна потпиша за Милан објави фотографија со опис „Еб*н поглед“ и тоа привлече големо внимание на медиумите, но и на навивачите.

Не е познато дали Ибра на овој начин сакаше нешто на некој да каже, но во секој случај сигурно не е добро ако некој како него налутите.

Ќе потсетиме, со неговото доаѓање Милан врза три победи, а Ибра веќе и се запиша во листата на стрелци.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Италија

Проверете

Погодувате кој е играч на колото во ЛШ?

Напаѓачот на Борусија Дортмунд, Ерлинг Халанд е прогласен за играч на колото во Лигата на …