Дома Луд Спорт „Рајанер“ со специјална понуда за Де Бур: Ќе го враќа во Холандија за само 12 евра!

„Рајанер“ со специјална понуда за Де Бур: Ќе го враќа во Холандија за само 12 евра!

Франк де Бур е веќе бивши тренер на Интер и се чека само официјално соопштение за неговиот отказ, кое треба да пристигне во текот на денот.

Де Бур пристигна во Милано на 10-ти август како замена за Манчини, но не издржа многу па после само три месеци доби отказ од кормилото на Интер.


Србија прв тест за "големиот" најскап фаворит! Холандија во проблеми! ↓↓↓


Ваквата ситуација ја искористи авионската компанија „Рајанер“ за да ја изрекламира специјалната понуда од Милано до Ајндховен за само 12,74 евра.

Компанијата на својот официјален Твитер профил објави слика со Де Бур и напуша: „Време е да се каже чао“ – патувај од Милано до Ајндховен за само 12,74 евра.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Хаос во Гелзенкирхен: Се тепаа албански и српски навивачи! 🎥

Во Гелзенкирхен каде што вечерва треба репрезентацијата на Србија да игра против Англија с…