Дома Офсајд Понуда каква што би посакал секој маж: Атрактивна боксерка со голи гради ги мотивира фудбалерите на Лидс во борбата за опстанок!

Понуда каква што би посакал секој маж: Атрактивна боксерка со голи гради ги мотивира фудбалерите на Лидс во борбата за опстанок!


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? ↓↓↓Поранешниот клуб на Езгјан Алиоски го чека тешка борба за опстанок во англиската Премиер лига, а сега за фудбалерите на овој клуб пристигна дополнителна мотивација од атрактивната боксерка, Ебани Бриџис.

Атрактивната русокоса порача дека ако Лидс избори опстанок ќе влезе во соблекувалната и ќе им ги покаже своите гради на фудбалерите. Исто така, даде ветување дека сите членови на Лидс ќе добијат бесплатна претплата на нејзиниот профил на „Онли Фенс“.

На Лидс не му треба многу, потребен му е само бод од последните два натпревари за да се избори и наредната сезона да биде помеѓу најдобрите. За викендот противник на „лисиците“ е Вест Хем.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Го освои Вимблдон, а сега продава еротски снимки и фотографии 🎥

Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? ↓↓↓ Руската убав…