Дома Фото Откриен изгледот на новиот дрес на Барселона

Откриен изгледот на новиот дрес на Барселона

На интернет се појави фотографија од дресот на Барселона за следната сезона.

Дресовите ги дизајнира Најк, а во прашање е дизајн кој е користен и за дресовите на фудбалската репрезентација на САД.

Каталонците во овие дресови ќе играат во сезона 2021/22.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фото

Проверете

Нападнат автобусот со фудбалерите на Реал Мадрид!

Ливерпул и Реал Мадрид вечерва на „Енфилд“ го играат реванш натпреварот од полуфиналето во…