Дома Актуелно Освој Halloween Jackpot во Mozzart Kazzino

Освој Halloween Jackpot во Mozzart Kazzino

Ноќта на вештерките не мора секогаш да биде во знак на страв и ужас, бидејќи денес во Mozzart Kazzino може да ви се посреќи, каде што ве очекуваат дури пет џекпотови!

Посетете го ексклузивното Mozzart Kazzino во центарот на Скопје, спроти Триумфална капија и очекувајте специјални Halloween jackpot добивки на секој час. Џекпотовите ќе излетаат на среќните добитници во термините од 18.00 до 19.00 часот, од 19.00 до 20.00 часот, од 20.00 до 21.00 часот, од 21.00 до 22.00 часот и од 22.00 до 23.00 часот.


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Mozzart Kazzino го носи сјајот и гламурот на светските центри за забава. Локалот е направен по светски стандарди, со ексклузивен ентериер, луксуз и нуди одлична атмосфера во која секој играч може да ужива. Гостите во Kazzino Mozzart кои со причина доаѓаат да се забавуваат токму на ова место, ќе го почувствуваат адреналинот и возбудата на исчекувањето, а покрај сето тоа и ќе заработат. На располагање е стручниот и љубезен персонал кој ќе помогне гостите да уживаат и да го направат својот престој уште поудобен.

Инаку, Mozzart Kazzino ги презема сите заштитни мерки и протоколи за работа за најбезбедна средина и сигурна игра за своите посетители. Помеѓу апаратите поставени се заштитни прегради, редовно се врши темелна дезинфекција на апаратите и просторијата, како и истакнати се препораките за превенција од Covid-19 кои се задолжителни за сите посетители.

Помини ја Ноќта на вештерките во твоето омилено Mozzart Kazzino, бидејќи имаат страшни награди за тебе!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Актуелно

Проверете

Ѓоковиќ го прашаа на кој тенисер би му го доверил животот – одговорот беше изненадување! 🎥

Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ доби и интересно прашање на кое имаше интересен о…