Дома Офсајд Ова е девојката со која Икарди ја изневерил Ванда, била нејзина пријателка

Ова е девојката со која Икарди ја изневерил Ванда, била нејзина пријателка

Контроверзниот брак на Ванда Нара и Мауро Икарди кој се роди после неверство со неверство и заврши.

Аргентинските медиуми веќе открија и која е девојката со која Мауро ја изневерил Ванда. Медиумите забележале дека покрај Икардо, Ванда од нејзиниот Инстаграм профил ја отследил и аргентинската актерка Чина Суарез, која и била пријателка.

Мауро и Ванда имаат две деца во седумгодишниот брак. Претходно таа имаше три деца пријателот на Икарди Макси Лопез со кого семејството не е во контакт откако таа заврши со Икарди.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ванда објави фотографија од Макси Лопез и нивните деца 📸

Вчера во медиумите се пишуваше за наводно нов пресврт во врската помеѓу Икарди и Ванда. На…