Дома Офсајд Ова е девојката со која Икарди ја изневерил Ванда, била нејзина пријателка

Ова е девојката со која Икарди ја изневерил Ванда, била нејзина пријателка

Контроверзниот брак на Ванда Нара и Мауро Икарди кој се роди после неверство со неверство и заврши.

Аргентинските медиуми веќе открија и која е девојката со која Мауро ја изневерил Ванда. Медиумите забележале дека покрај Икардо, Ванда од нејзиниот Инстаграм профил ја отследил и аргентинската актерка Чина Суарез, која и била пријателка.

Мауро и Ванда имаат две деца во седумгодишниот брак. Претходно таа имаше три деца пријателот на Икарди Макси Лопез со кого семејството не е во контакт откако таа заврши со Икарди.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Влаховиќ ја „шутнал“ поранешната девојка за „италијанската Меган Фокс“?

Српскиот напаѓач Душан Влаховиќ игра одлична сезона во Серија А, а италијанските медиуми п…